Laminacja rzęs - czy warto?

zjęcie od pasa w górę właścicielki salonu kosmetycznego Health and beauty w Krakowie Kamili Pieczyrak
Kamila Pieczyrak
25 lut 2023 2 min
lifting-i-laminacja-rzes-w-salonie-kosmetycznym-health-and-beauty-krakow

Laminacja rzęs to coraz bardziej popularny zabieg kosmetyczny, który pozwala zyskać przyciągający wzrok oraz zdrowy wygląd rzęs. Wiele osób zastanawia się jednak, czy warto zdecydować się na ten zabieg. W tym artykule przyjrzymy się zaletom i wadom laminacji rzęs oraz przekonamy się, dlaczego warto zdecydować się na ten zabieg w salonie kosmetycznym Health & Beauty w Krakowie.

Czym jest laminacja rzęs?

Laminacja rzęs to zabieg, który polega na pokryciu rzęs specjalną substancją, która wzmacnia, wygładza i chroni rzęsy przed uszkodzeniami. Efektem tego zabiegu jest poprawa wyglądu rzęs – stają się one bardziej podkręcone, gęste i lśniące.

Przyklejanie rzęs do wałeczka w trakcie zabiegu lifting i laminacja rzęs w salonie kosmetycznym Health & beauty w Krakowie

Zalety laminacji rzęs

  1. Efekt spektakularnych rzęs - Laminacja rzęs pozwala na uzyskanie efektu gęstych, długich i podkręconych rzęs bez konieczności stosowania przedłużania czy zagęszczania.

  2. Poprawa kondycji rzęs - Zabieg wzmacnia i odżywia rzęsy, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne i mniej podatne na łamanie.

  3. Ochrona przed uszkodzeniami - Laminacja rzęs chroni rzęsy przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, zanieczyszczenia czy wysoka temperatura.

  4. Długotrwały efekt - Efekt laminacji rzęs utrzymuje się średnio od 4 do 6 tygodni, co sprawia, że jest to doskonała alternatywa dla codziennego tuszowania rzęs.

Wady laminacji rzęs

  1. Konieczność regularnego powtarzania zabiegu - Aby utrzymać efekt laminacji rzęs, zabieg należy powtarzać co kilka tygodni.

  2. Możliwe uczulenie - W rzadkich przypadkach osoby uczulone na substancje używane w trakcie laminacji rzęs mogą doświadczyć podrażnienia czy uczulenia.

Efekt Liftingu i laminowania rzęs w Krakowie

Czy warto zdecydować się na laminację rzęs?

Jeśli marzysz o spektakularnym, długotrwałym efekcie gęstych i podkręconych rzęs bez konieczności codziennego stosowania tuszu do rzęs, laminacja rzęs może być doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Warto zdecydować się na zabieg w profesjonalnym salonie, takim jak Health & Beauty, gdzie doświadczeni specjaliści zadbają o Twoje rzęsy i odpowiednio przeprowadzą zabieg.

Pamiętaj jednak, że laminacja rzęs to zabieg, który należy regularnie powtarzać, aby utrzymać efekt. Jeśli jesteś gotowa na takie zaangażowanie oraz poniesienie kosztów związanych z zabiegiem, z pewnością będziesz zadowolona z efektów laminacji rzęs.

stylizacja rzes w salonie kosmetycnym kraków banner

Zapoznaj się z pełną ofertą zabiegów na brwi i rzęsy, które oferuje Health & Beauty, takich jak henna pudrowa, henna brwi czy henna rzęs. Aby umówić się na wizytę, skorzystaj z rezerwacji online dostępnej na stronie salonu. Jeśli masz pytania dotyczące laminacji rzęs czy innych zabiegów, skontaktuj się z nami.

Wprowadź laminację rzęs do swojej rutyny kosmetycznej i ciesz się długotrwałym efektem gęstych, podkręconych rzęs. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które pragną podkreślić swój naturalny urok i cieszyć się zdrowym wyglądem rzęs.

zjęcie od pasa w górę właścicielki salonu kosmetycznego Health and beauty w Krakowie Kamili Pieczyrak

Kamila Pieczyrak

Kosmetolog / Podolog

Jako magister kosmetologii z 8-letnim doświadczeniem i ukończonymi studiami podyplomowymi z podologii, stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo i jakość świadczonych zabiegów. Moje głębokie zaangażowanie w branżę kosmetyczną i podologiczną przejawia się w ciągłym doskonaleniu umiejętności oraz dbałości o indywidualne podejście do każdego klienta.

Powrót na bloga