Laminacja rzęs - efekty

zjęcie od pasa w górę właścicielki salonu kosmetycznego Health and beauty w Krakowie Kamili Pieczyrak
Kamila Pieczyrak
26 mar 2023 3 min
lifting i laminacja rzęs efekty

Laminacja rzęs to coraz bardziej popularny zabieg, który ma na celu wzmocnienie, zagęszczenie i podkręcenie rzęs. W tym artykule dowiesz się, czego możesz się spodziewać po tym zabiegu oraz na czym zależy efekt laminacji rzęs. Przygotowaliśmy dla Ciebie pełen przegląd informacji na temat tego, jak dbać o rzęsy po laminacji, co można łączyć z tym zabiegiem i jakie są korzyści dla Twojego wyglądu.

Czym jest laminacja rzęs i jakie efekty daje?

Laminacja rzęs to zabieg polegający na nałożeniu na rzęsy specjalnego preparatu, który ma na celu je wzmocnić, zagęścić i podkręcić. Efekty tego zabiegu są widoczne zarówno u osób z prostymi, jak i kręconymi rzęsami. Laminacja rzęs efekt to przede wszystkim:

 • podkreślenie naturalnego uroku rzęs,

 • podkręcenie rzęs,

 • wzmocnienie i ochrona przed uszkodzeniami.

Efekt Liftingu i laminacji rzęs w salonie Health & beauty w Krakowie
Efekt Liftingu i laminowania rzęs w Krakowie
Lifting i laminacja rzęs efekt przed i po stylizacji
Przed i po liftingu i laminowaniu rzęs

Gdy rzęsy są prostsze, efekty laminacji są szczególnie spektakularne. Warto dodać, że efekty laminacji rzęs zależą od umiejętności stylistki oraz jakości używanych kosmetyków. W salonie Health and Beauty stosujemy produkty marki Elleebana, które gwarantują najlepsze rezultaty.

Laminacja rzęs połączona z innymi zabiegami

Aby osiągnąć jeszcze bardziej spektakularne rezultaty, warto połączyć laminację rzęs z innymi zabiegami takimi jak:

 • lifting rzęs – podnosi rzęsy u nasady, dzięki czemu stają się bardziej widoczne i wyraziste,

 • henna rzęs – podkreśla kształt i kolor rzęs, sprawiając, że wyglądają na gęstsze,

 • botox rzęs – dodatkowo wzmacnia i odżywia rzęsy, sprawiając, że są mocniejsze i bardziej elastyczne.

Lifting i laminacja rzęs

Jak długo utrzymuje się efekt laminacji rzęs?

Jak długo utrzymuje się laminacja rzęs zależy od indywidualnych cech rzęs oraz używanych kosmetyków. W przypadku produktów Elleebana, efekt laminacji rzęs utrzymuje się zwykle od 4 do 6 tygodni.

W trakcie zabiegu lifting Laminacja rzęs wykonywana w salonie kosmetycznym Health & beauty w Krakowie

Pielęgnacja rzęs po laminacji

Odpowiednia pielęgnacja rzęs po laminacji jest kluczowa dla utrzymania efektów zabiegu jak najdłużej. Oto kilka wskazówek, jak dbać o rzęsy po laminacji:

 • Unikaj kontaktu z wodą przez pierwsze 24 godziny po zabiegu, aby preparat miał czas się utrwalić na rzęsach.

 • Unikaj agresywnego pocierania oczu i rzęs, aby nie uszkodzić delikatnych włosków.

 • Staraj się spać na plecach, aby uniknąć ucisku na rzęsy, co może wpłynąć na efekt laminacji.

Efekt Lifting i Laminacja rzęs i brwi w Health & beauty Kraków

Porównanie laminacji rzęs z innymi zabiegami

Laminacja rzęs to tylko jeden z dostępnych zabiegów mających na celu poprawę wyglądu rzęs. Warto porównać go z innymi opcjami, aby wybrać najlepszy zabieg dla siebie:

 • Przedłużanie rzęs – daje bardziej wyrazisty efekt niż laminacja, ale może wyglądać mniej naturalnie. Przedłużanie rzęs wymaga również regularnych uzupełnień co 2-3 tygodnie. W przeciwieństwie do przedłużania rzęs efekty laminacji rzęs stopniowo zanikają, ale zawsze wyglądają naturalnie. Zaletą przedłużania natomiast jest to że będzie to dobry zabieg dla każdego, niezależnie od ilości rzęs.

 • Henna rzęs – tylko koloryzuje rzęsy, nie wpływa na ich objętość ani kształt. Może być łączona z laminacją rzęs, aby uzyskać bardziej kompleksowy efekt.

 • Botox rzęs – głównie nawilża i wzmacnia rzęsy, nie wpływa na ich kształt. Może być łączony z laminacją rzęs, aby zwiększyć efekty zabiegu.

stylizacja rzes w salonie kosmetycnym kraków banner

Kiedy warto wybrać laminację rzęs?

Laminacja rzęs to idealny wybór, jeśli:

 • masz proste rzęsy, które chciałbyś podkręcić,

 • chcesz uzyskać bardziej naturalny wygląd rzęs niż przy przedłużaniu rzęs,

 • poszukujesz zabiegu, który nie wymaga częstych uzupełnień,

 • chcesz wzmocnić i zagęścić swoje rzęsy, jednocześnie podkreślając ich naturalny urok.

Podsumowując, laminacja rzęs to zabieg, który może przynieść spektakularne efekty, szczególnie gdy jest wykonywany przez doświadczoną stylistkę rzęs i z użyciem wysokiej jakości kosmetyków. Warto spróbować tego zabiegu, zwłaszcza jeśli masz proste rzęsy i chciałbyś je podkreślić. Pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji rzęs po zabiegu, aby cieszyć się długotrwałymi efektami.

Dodatkowo, dzięki możliwości łączenia laminacji rzęs z innymi zabiegami, takimi jak lifting rzęs, henna czy botox, można osiągnąć jeszcze bardziej imponujące rezultaty. Ostatecznie, wybór odpowiedniego zabiegu zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na laminację rzęs, czy inne zabiegi kosmetyczne, pamiętaj, że dbanie o siebie i swój wygląd to ważny element utrzymania dobrej kondycji psychicznej i poczucia własnej wartości. Dlatego warto zainwestować czas i środki w profesjonalne zabiegi, które pomogą Ci poczuć się pewniej i piękniej.

lifting i laminacja rzes efekty

Dlaczego warto wybrać salon Health and Beauty?

W naszym salonie pracują doświadczone stylistki rzęs, które dbają o swoje umiejętności oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Stosujemy tylko sprawdzone i renomowane kosmetyki, takie jak Elleebana, które gwarantują zadowalające efekty.

W ofercie naszego salonu kosmetycznego Health and beauty w Krakowie oprócz liftingu i laminacji rzęs znajdziesz również inne zabiegi związane z pielęgnacją rzęs i brwi, takie jak henna brwi, henna pudrowa czy regulacja brwi. Dbamy o piękno i zdrowie Twoich rzęs oraz brwi.

Dołożymy wszelkich starań, aby efekt laminacji rzęs spełnił Twoje oczekiwania. Zapraszamy do umówienia się na wizytę i doświadczenia wyjątkowych efektów laminacji rzęs.

Kosmetyczka robi stylizację brwi w salonie kosmetycznym Health and beauty w Krakowie

zjęcie od pasa w górę właścicielki salonu kosmetycznego Health and beauty w Krakowie Kamili Pieczyrak

Kamila Pieczyrak

Kosmetolog / Podolog

Jako magister kosmetologii z 8-letnim doświadczeniem i ukończonymi studiami podyplomowymi z podologii, stawiam przede wszystkim na bezpieczeństwo i jakość świadczonych zabiegów. Moje głębokie zaangażowanie w branżę kosmetyczną i podologiczną przejawia się w ciągłym doskonaleniu umiejętności oraz dbałości o indywidualne podejście do każdego klienta.

Powrót na bloga