Praca - Recepcjonistka Kraków Łagiewniki

Salon kosmetyczny Health & Beauty poszukuje utalentowanego recepcjonistki do naszego zespołu. Salon znajduje się w Łagiewnikach przy Zakopiance. Jeśli jesteś energiczną i zorganizowaną osobą która posiada doświadczenie w obsłudze klienta ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z klientem.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie w pracy na recepcji lub w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
  • Obowiązki:

    • Profesjonalna obsługa klienta, zarówno telefoniczna, jak i bezpośrednia.
    • Umawianie wizyt oraz zarządzanie kalendarzem salonu.
    • Udzielanie informacji o oferowanych usługach i produktach.
    • Przyjmowanie płatności oraz wystawianie faktur.
    • Dbanie o estetykę i porządek na recepcji oraz w poczekalni.
    • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach administracyjnych.

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Stabilne zatrudnienie.
    • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

    Lokalizacja naszego salonu kosmetycznego

    Nasz salon kosmetyczny znajduje się na ul Zakopiańskiej 34 w Krakowie (okolice Bonarki). Dojazd tramwajami i autobusami z Pętli Łagiewniki lub Łagiewniki SKA. W okolicy salonu znajduje się wiele miejsc parkingowych.

    Nie zwlekaj – zmień swoją karierę na lepsze już dziś! Dołącz do naszego zespołu w Health & Beauty i rozwijaj się razem z nami.

    Wypełnij formularz albo wyślij aplikacje mailem na healthandbeautykp@gmail.com.